Apartamentos Vacacionales Joctis, Atico

Belangrijkste voorzieningen

  • 75 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer
  • 6 gasten
  • 3 bedden

Locatie

    Tijdens een verblijf in Apartamentos Vacacionales Joctis, Atico Fuengirola van 75 m² kunnen gasten zich ontspannen op een terras op maar 600 meter van de Parroquia de Nuestra Señora del Carmen. Het biedt accommodatie met een privéparkeerplaats in de buurt en wifi.

    Vanaf het appartement, gelegen in de buurt van een strand, is ook de Parroquia San Jose gemakkelijk bereikbaar. Het Castillo Sohail ligt op circa 2 km afstand en de luchthaven Malaga bevindt zich op 30 km afstand van 1-slaapkamer Apartamentos Vacacionales Joctis, Atico. Het Bioparc is op maar 500 meter van dit appartement genesteld.

    Als gasten verblijven in het 1-badkamer appartement, hebben ze toegang tot een balkon, een terras en een kleedruimte voorzien van airconditioning, een wasmachine en geluidsdichte muren. Voor extra gemak is er een apart toilet en een douche beschikbaar in de accommodatie. Bovendien zijn er ook een haardroger en handdoeken.

    De zelfcatering faciliteiten hebben een ingerichte kitchenette met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een oven. Fuengirola station is gesitueerd niet ver van deze accommodatie.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 20:00
    Uitchecken: tot 12:00
    LicentienummerESFCTU0000290380005570690000000000000000VFT/MA/587303,VFT/MA/587303
    • Kinderen en extra bedden
    • Er zijn geen extra bedden in de kamer.

    Kameropties bij Apartamentos Vacacionales Joctis, Atico Fuengirola

    Als gasten verblijven in het 1-badkamer appartement, hebben ze toegang tot een balkon, een terras en een kleedruimte voorzien van airconditioning, een wasmachine en geluidsdichte muren. Voor extra gemak is er een apart toilet en een douche beschikbaar in de accommodatie. Bovendien zijn er ook een haardroger en handdoeken.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Appartement met Twee Slaapkamers

    Grootte: 75 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Apartamentos Vacacionales Joctis, Atico Fuengirola

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Apartamentos Vacacionales Joctis, Atico Fuengirola

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Hoe groot is Apartamentos Vacacionales Joctis, Atico?
      Apartamentos Vacacionales Joctis, Atico heeft een oppervlakte van 75 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Apartamentos Vacacionales Joctis, Atico Fuengirola